İademi Nasıl Yapacağım?

Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde 7 iş gün içerisinde peşin ödemeli olarak iade edebilirsiniz.

  • İade etmek istediğiniz ürünün kodu, adı, iade nedeni ve istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalıdır.
  • İade edilecek ürün giyilmemiş; ambalajı ve ürün zarar görmemiş olmalıdır.
  • Almış olduğunuz ürünleri, anlaşmalı olduğumuz kargo firması Sürat Kargo ile kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz.
  • Sürat kargo müşteri numaramız: 1207205386 (Alıcı Öder Olarak Gönderime Kapalıdır.)
  • Bu kodu kargo paketinin üzerine yazıp kargo görevlisine bilgi veriniz.
  • Sürat Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir.

*Eğer ödeme tipi Kapıda Nakit Ödeme ise IBAN numaranızı müşteri hizmetlerimize sipariş numarası ile birlikte mail atılmalıdır. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır. Eğer iade formu eksik ya da doldurulmamışsa iade geçersiz sayılır.

*Eğer ödeme tipi Kapıda Kredi Kartı ile ödeme ise. Kapıda Kredi Kartı ile ödeme iadelerinde ödeme yaptığınıza dair slip görüntüsü ya da ödeme yaptığınız kartınızın ilk ve son dört numarası müşteri hizmetlerimize sipariş numarası ile birlikte mail atılmalıdır.

İade Süreci Nasıl İşliyor?

  • İadeniz öncelikle Pijamaji müşteri temsilcileri tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.
  • İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 13 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği  7-15 iş gününü bulabilmektedir.

Değişim Ve İade Yapılmayan Ürünler Nelerdir?

Külotlar, Sütyenler, Fantazi Kategorisi Ürünleri, Korseler, Atletler, Tüm İç Giyim Kategorisi ürünleri, silikon ürünler, aksesuar, takı, kozmetik ürünleri hijyen dolayisiyla değisim ya da iade yapılmamaktadır.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Hazırlanıyor konumundaki siparişleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerde iptal sağlanamamaktadır.